خیر. هیچگونه محدودیتی وجود ندارد . مشتریان میتوانند با توجه به موجودی ایستگاه در زمان رزرو هر نوع خودرویی از اکونومی تا خودروهای لوکس و حتی ون و کامیونت و موتورسیکلت های لوکس اجاره کنند.

هنگام اجاره ماشین با استفاده ار کارت اعتباری ، مبلغی به عنوان سپرده در حساب مشتری مسدود میشود که این مبلغ در بعضی از موارد تا 2000 یورو نیز میرسد. این مورد علاوه بر محدود کردن افراد در استفاده از کارت اعتباری ممکن است باعث مسدود شدن کارت ایشان گردد. همچنین در صورتیکه شرکت اجاره دهنده به اشتباه مبلغی از حساب ایشان کسر نماید، پیگیری مورد بسیار دشوار و زمان بر خواهد بود. در صورت استفاده از خدمات کرایه ماشین شرکت سفرکار ایرانیان ، مشتری در گیر موارد فوق نشده و تمام پرداختها و تسویه حسابها در داخل کشور انجام میپذیرد. ضمنا" اگر ایستگاه اجاره دهنده اشتباها" از مشتری درخواست وجه اضافی نماید و در صورتیکه مشتری مستندات لازم را ارائه دهد ، شرکت سفرکار ایرانیان مکاتبات لازم و پیگیری های مربوط را از طرف مشتری انجام خواد داد.

ابتدا مشتری کشور مبدا و تاریخ دریافت و عودت خودرو را اعلام مینماید. سپس خودروهای موجود و هزینه مربوطه توسط کارشناسان شرکت سفر کار ایرانیان به ایشان اعلام شده و در صورت تمایل رزرو انجام میپذیرد.

تصویر پاسپورت – تصویر گواهینامه ایرانی و بین المللی معتبر – تصویر سند یا اجاره نامه محل زندگی – اطلاعات شغلی

یک فقره چک به مبلغ ده میلیون تومان و 50% مبلغ اجاره بصورت امانت ، به عنوان ضمانت از مشتری دریافت میشود. چک دریافتی 10 روزکاری بعد ازتحویل خودرو و پس از فرایند استعلام عدم خسارت از ایستگاه مربوطه به مشتری تحویل میگردد. مبلغ ضمانت بعد از حداکثر دو ماه و دریافت صورتحساب نهایی مشتری با وی تسویه میگردد. برای مشتریان وفادار شرایط بسیار متفاوت و راحت تر می باشد

بله . سفرکار ایرانیان یک شرکت ثبت شده در کشور جمهوری اسلامی ایران میباشد و هنگام انجام رزرو یک قرارداد حقوقی با مشتری منعقد میشود که تمامی تعهدات طرفین مشخصا" در آن درج شده.

تمامی شرکتهای اجاره خودرو رزروهای خود را بر مبنای کلاس خودرو انجام میدهند نه نوع مشخصی از خودرو . البته غالبا" همان خودروی رزرو شده تحویل مشتری میشود لیکن در صورت بروز مشکل یا موجود نبودن ، خودروی هم کلاس تحویل و در غیر اینصورت خودرو بدون دریافت وجه اضافی به خودروی کلاس بالاتر ارتقا می یابد.

بله ، در بسیاری از کشورهای اروپایی محدودیت سنی جهت تحویل خودروبه افراد وجود دارد که البته این محدودیت به کلاس خودورها نیز بسیار بستگی دارد . در اغلب کشورها به جوانان سن 18 به بالا خودروهای اکونومی و مینی تحویل داده می شود و از سن 21 سال به بعد اجازه رانندگی در خودروهایی با کلاس بالاتر داده می شد و در ارتباط با خودروهای رنج پرمیوم و لاکچری و کلاس خودروهای ون به افراد بالاتر از 25 سال داده می شود. البته این نکته بسیار قابل توجه است که اگر سن افراد کمتر از 25 سال باشد می بایست از بیمه اضافه بنام (Age Restriction) استفاده نمایند .